Wynajem i wypożyczalnia samochodów Gdynia - Auto-Mobil
Nasza Polityka Prywatności

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności:

1. Polityka Prywatności Auto-Mobil
2. Klauzula informacyjna dla Klientów Auto-Mobil

Dziekujemy za poświęcony czas,
Zespół Auto-MobilOFERTA

Samochody osobowe:

 

Aby zapoznać się z ofertą wybranego producenta kliknij logo poniżej.  

 

             
           

 

Samochody dostawcze:

 

Aby zapoznać się z ofertą wybranego producenta kliknij logo poniżej.  

 

 

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wiele cenionych i uznanych marek samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych. Oprócz popularnych na polskich drogach aut marki Fiat i Alfa Romeo oferujemy również samochody osobowe Abarth, Hyundai oraz Isuzu. Nie zapominamy również o bardziej wymagających klientach. Przygotowaliśmy dla nich bogatą ofertę samochodów marki Jeep.


Szczegółowe informacje na temat poszczególnych marek mogą Państwo znaleźć na dedykowanych podstronach, klikając na wybrane logo marki powyżej. W razie problemów z wyborem auta zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, a wspólnie na pewno znajdziemy najlepsze auto.

 

Codziennie dbamy również o to, by nie tylko klienci indywidualni lecz również firmy mogły znaleźć w naszej ofercie auto dopasowane do swoich potrzeb. Jesteśmy oficjalnym dealerem niezawodnych i ekonomicznych samochodów dostawczych marek Fiat Professional oraz Iveco, które dzięki swojej wszechstronności połączonej z dużą ilością możliwych konfiguracji, można precyzyjnie dostosować do zapotrzebowania, przekształcając je w chłodnię, mobilny sklep lub inny rodzaj pojazdu użytkowego.


W razie potrzeby, nasi doradcy handlowi chętnie pomogą Państwu w wyborze samochodu najbardziej odpowiadającego Państwa wymaganiom oraz uzyskaniu korzystnego kredytu i leasingu na jego zakup. Zapraszamy do salonów – nasi pracownicy na pewno odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

 

Wynajem samochodów

 

Dla klientów biznesowych, którzy nie są zainteresowani zakupem samochodu, a potrzebują okresowo niezawodnego środka transportu, przygotowaliśmy ofertę krótko- i długoterminowego wynajmu samochodów. 

Wszelkich informacji na temat dostępnych samochodów oraz warunków ich najmu udzielą Państwu nasi Doradcy handlowi.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.