Alfa Romeo Stelvio

Już jest! Nowa Alfa Romeo Stelvio.

Zapraszamy na jazdę próbną tel. 727 575 022

Alfa Romeo Stelvio


Samochody Kempingowe

Samochody kempingowe zdobywają coraz szerszą grupę zwolenników. Coraz więcej osób chce aktywnie spędzać swój wolny czas podróżując, a dzięki kamperom może to robić praktycznie bez ograniczeń wynikających z konieczności rezerwowania miejsc noclegowych. W związku z tym rosnącym zapotrzebowaniem na nowoczesne, trwałe i praktyczne pojazdy, zapewniające swoim użytkownikom odpowiedni komfort podróży i wypoczynku, firma Auto-Mobil wprowadziła do swojej oferty samochody kempingowe.

Struktura części mieszkalnej została wykonana według nowej technologii ISB (wyeliminowanie drewnianych elementów stelaża, przez zastosowanie wodoodpornych materiałów XPS) Wyposażenie części mieszkalnej wykonano z profilów PCV o wysokiej gęstości i odpornej na wilgoć izolacji. Współgra ona z poliestrowym pokryciem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Meble Eben (z połyskiem), wykonane z efektami 3D i dwukolorowymi elementami oświetlenia, tworzą bardzo nowoczesne wnętrze i miłą atmosferę.

Nawiązaliśmy współpracę z uznanym producentem tego typu pojazdów firmą BENIMAR, która od prawie 40 lat produkuje kampery i jest obecnie niekwestionowanym liderem na hiszpańskim rynku tych samochodów. Benimar posiada swoje fabryki o powierzchni 40.000 m2 umieszczone w Peñiscola pod słońcem morza śródziemnego. Nowoczesne narzędzia, maszyny high-tech i innowacyjne technologie pozwalają fabryce produkować 3,000 samochodów kempingowych rocznie. Firma Benimar jest obecna w 12 krajach Europy, a nawet w Nowej Zelandii i Chile.

Fabryka posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001, będące jednocześnie gwarancją jakości i niezawodności oraz także zgodności z zasadami ochrony środowiska.

Nowatorskie rozwiązania, różnorodność oraz relacja jakości do ceny to podstawowe przyczyny sukcesu, jaki odnoszą produkty Benimar na rynku.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych pojazdów z oferty naszej firmy:

 

MILEO 295

 

ARISTEO 694

        

 

W naszej firmie pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem:

Wejherowo, ul. Gdańska 17