Abarth 124 Spider - okazja!

Wyjątkowy sportowy samochód Abarth 124 Spider (tylko 1 sztuka!) w okazyjnej cenie:

Cena cennikowa 192 000 zł

Cena promocyjna 147 500 zł

Zadzwoń! tel. 725 575 007

Abarth 124 Spider - okazja!


Samochody Kempingowe

Samochody kempingowe zdobywają coraz szerszą grupę zwolenników. Coraz więcej osób chce aktywnie spędzać swój wolny czas podróżując, a dzięki kamperom może to robić praktycznie bez ograniczeń wynikających z konieczności rezerwowania miejsc noclegowych. W związku z tym rosnącym zapotrzebowaniem na nowoczesne, trwałe i praktyczne pojazdy, zapewniające swoim użytkownikom odpowiedni komfort podróży i wypoczynku, firma Auto-Mobil wprowadziła do swojej oferty samochody kempingowe.

 

Oferujemy Państwu nie tylko sprzedaż samochodów kempingowych, ale także ich wynajem. Cennik wynajmu prezentuje poniższa tabela:

 

 

Doba rozpoczyna się o godz. 15.00 - 18.00 i kończy o godz. 11.00, odbiór samochodu w siedzibie Auto-Mobil w Wejherowie.

 

Na cenę wynajmu samochodu kempingowego składają się następujące opłaty:

- opłata podstawowa za wynajem - liczba dób pomnożona przez kwotę za dobę,

- obowiązkowa opłata serwisowa 300 PLN NETTO

- obowiązkowa kaucja zwrotna 4000 PLN BRUTTO

 

Wszystkie samochody w naszej ofercie są nowe i komfortowo wyposażone.

Struktura części mieszkalnej została wykonana według nowej technologii ISB (wyeliminowanie drewnianych elementów stelaża, przez zastosowanie wodoodpornych materiałów XPS) Wyposażenie części mieszkalnej wykonano z profilów PCV o wysokiej gęstości i odpornej na wilgoć izolacji. Współgra ona z poliestrowym pokryciem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Meble Eben (z połyskiem), wykonane z efektami 3D i dwukolorowymi elementami oświetlenia, tworzą bardzo nowoczesne wnętrze i miłą atmosferę.

Nawiązaliśmy współpracę z uznanym producentem tego typu pojazdów firmą BENIMAR, która od prawie 40 lat produkuje kampery i jest obecnie niekwestionowanym liderem na hiszpańskim rynku tych samochodów. Nowatorskie rozwiązania, różnorodność oraz relacja jakości do ceny to podstawowe przyczyny sukcesu, jaki odnoszą produkty Benimar na rynku europejskim.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych pojazdów z oferty naszej firmy:

 

 

 

 

W naszej firmie pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem:

Wejherowo, ul. Gdańska 17