Najtańszy w Polsce Abarth 595 S4

Najtańszy w Polsce! Abarth 595 S4 już za 69.490 zł. Takiej oferty jeszcze nie było.

Zadzwoń: 725 575 007.

Najtańszy w Polsce Abarth 595 S4


Samochody Kempingowe

Samochody kempingowe zdobywają coraz szerszą grupę zwolenników. Coraz więcej osób chce aktywnie spędzać swój wolny czas podróżując, a dzięki kamperom może to robić praktycznie bez ograniczeń wynikających z konieczności rezerwowania miejsc noclegowych. W związku z tym rosnącym zapotrzebowaniem na nowoczesne, trwałe i praktyczne pojazdy, zapewniające swoim użytkownikom odpowiedni komfort podróży i wypoczynku, firma Auto-Mobil wprowadziła do swojej oferty samochody kempingowe.

Struktura części mieszkalnej została wykonana według nowej technologii ISB (wyeliminowanie drewnianych elementów stelaża, przez zastosowanie wodoodpornych materiałów XPS) Wyposażenie części mieszkalnej wykonano z profilów PCV o wysokiej gęstości i odpornej na wilgoć izolacji. Współgra ona z poliestrowym pokryciem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Meble Eben (z połyskiem), wykonane z efektami 3D i dwukolorowymi elementami oświetlenia, tworzą bardzo nowoczesne wnętrze i miłą atmosferę.

Nawiązaliśmy współpracę z uznanym producentem tego typu pojazdów firmą BENIMAR, która od prawie 40 lat produkuje kampery i jest obecnie niekwestionowanym liderem na hiszpańskim rynku tych samochodów. Benimar posiada swoje fabryki o powierzchni 40.000 m2 umieszczone w Peñiscola pod słońcem morza śródziemnego. Nowoczesne narzędzia, maszyny high-tech i innowacyjne technologie pozwalają fabryce produkować 3,000 samochodów kempingowych rocznie. Firma Benimar jest obecna w 12 krajach Europy, a nawet w Nowej Zelandii i Chile.

Fabryka posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001, będące jednocześnie gwarancją jakości i niezawodności oraz także zgodności z zasadami ochrony środowiska.

Nowatorskie rozwiązania, różnorodność oraz relacja jakości do ceny to podstawowe przyczyny sukcesu, jaki odnoszą produkty Benimar na rynku.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych pojazdów z oferty naszej firmy:

 

MILEO 295

 

ARISTEO 694

        

 

W naszej firmie pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem:

Wejherowo, ul. Gdańska 17