Dealer Alfa Romeo Fiat Hyundai Jeep Iveco Lancia - Auto-Mobil
Nasza Polityka Prywatności

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności:

1. Polityka Prywatności Auto-Mobil
2. Klauzula informacyjna dla Klientów Auto-Mobil

Dziekujemy za poświęcony czas,
Zespół Auto-MobilAuto-Salon - Abarth

 

 Sprawdź nasze oferty:

 

 

 

 

Osiągi dla wszystkich. Wizję takiej koncepcji przedstawił w roku 1949 Carlo Abarth, który nadawał swym samochodom silny, zdeterminowany i nieposkromiony charakter swego znaku zodiaku. Skorpion najpierw był motywem do logo, by później stać się charakterystycznym symbolem samochodów wyjątkowych pod względem wymiarów, formy, prędkości i predyspozycji. Samochody małe i zwinne z lekkimi i „niegrzecznymi” silnikami. Niepowtarzalna forma i linie typowe dla włoskich preferencji stylistycznych i gustu. Osiągi, które nie mają swego podłoża jedynie w mocy, ale również w możliwościach dokonywania tuningu i wprowadzania takich ustawień, dzięki którym wszystkie „drzemiące” w silniku konie „cwałują” najszybciej jak potrafią. Ikona, która wyzwania ma w swoim DNA. Styl życia, który każdego dnia żywi się pasją wszystkich fanów Abartha. (źródło: http://www.abarth.pl/Site/pl/marka-abarth)

 

   

 
 ABARTH 595   ABARTH 595 TURISMO
  ABARTH 595 COMPETIZIONE   ABARTH 124 SPIDER
     
Abarth 595 to model startowy dla osób, które chcą wejść do świata Abarth. 1.4 Turbo T-Jet o mocy 145 KM, kontrola przekazania momentu obrotowego, tryb sportowy w standardzie, nowe satynowo chromowane wykończenia. Czas się zabawić. Na poważnie.   Styl: felgi Granturismo 17’’ oraz czerwone zaciski hamulcowe, podwójne chromowane rury wydechowe. Wydajność: 1.4 Turbo T-Jet 165 KM z turbosprężarką Garret i tylnymi amortyzatorami Abarth autorstwa Koni.
Sportowy charakter czy stylistyka? Nie musisz już wybierać – teraz masz i jedno, i drugie.
  Nowy Abarth 595 Competizione został opracowany z myślą o tych, którzy zawsze dążą do najlepszych osiągów. To źródło czystej adrenaliny: jeszcze bardziej agresywna nowa stylistyka, jeszcze bardziej sportowe nowe wnętrze oraz wyjątkowy dźwięk wydechu Record Monza by Abarth. Przygotuj się na nowy poziom osiągów. Jeszcze więcej osiągniesz z Abarthem.   Całkowicie nowy Abarth 124 spider wyznacza nowe granice osiągnięć. Masa pojazdu gotowego do jazdy to zaledwie 1060 kg, a stosunek masy do mocy wynosi 6,2 kg/KM. Masa koncentruje się na rozstawie osi, dzięki czemu uzyskano jej optymalny rozkład (50:50) zapewniający osiągi i zwinność samochodu. Abarth wspaniale się prowadzi za sprawą zawieszenia opracowanego na podstawie naszych rajdowych doświadczeń.


Do pobrania:

• Cennik ABARTH 595
• Katalog ogólny

 


Do pobrania:

• Cennik ABARTH 595
• Katalog ogólny

 

 


Do pobrania:

• Cennik ABARTH 595
• Katalog ogólny

 

 


Do pobrania:

• Cennik ABARTH 124 SPIDER
• Katalog ogólny

♦♦♦

  ♦♦♦  

♦♦♦

 

♦♦♦

             
Wszystkie modele dostępne w wersji kabrioletu (wersje "C") tj. Abarth 595C, 595C Turismo, 595C Competizione.
 

Odwiedź naszą strone dealerską - https://www.fca-auto-mobil.pl/dealer/abarth

 

Zachęcamy do przetestowania samochodów podczas bezpłatnej i niezobowiązującej jazdy próbnej.

Zadzwoń! 725 575 007

lub

zapisz się na jazdę próbną (kliknij).

 ♦♦♦

 

W naszej firmie pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem:

Wejherowo, ul. Gdańska 17


Zapraszamy też do przetestowania samochodów
podczas bezpłatnej i niezobowiązującej jazdy testowej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu przez P.U.H. Auto-Mobil Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gdańska 17, 84-200 Wejherowo w celu:
Jestem świadoma/y dobrowolności podania Danych Osobowych oraz przysługującego mi prawa dostępu do treści danych osobowych i ich poprawiania lub usunięcia. Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest P.U.H. Auto-Mobil Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gdańska 17, 84-200 Wejherowo