Automobil
godło automobil

Sprzedawca / Doradca klienta – samochody dostawcze

Miejsce pracy: Wejherowo

Obowiązki:
§ Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie trwałych relacji biznesowych,
§ Kompleksowa obsługa w zakresie dopasowania oferty do potrzeb klienta,
§ Przygotowanie i prezentacja oferty,
§ Negocjowanie warunków handlowych i zawieranie umów-zamówień,
§ Raportowanie wyników,
§ Dbałość o standardy jakościowe.
§ Monitorowanie terminowości realizowanych zamówień,

Wymagania:
§ Wykształcenie minimum średnie,
§ Doświadczenie w pozyskiwaniu, obsłudze klienta,
§ Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne,
§ Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
§ Wysoka kultura osobista,
§ Doświadczenie w sprzedaży B2B,
§ Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
§ Znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich stosowania w praktyce,
§ Doskonała organizacja pracy, dokładność, systematyczność, terminowość,
§ Silne zorientowanie na osiąganie celów,
§ Aktualne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny, mile widziana kategoria C i D
§ Znajomość pakietu Office: Word, Excel, Power Point – warunek konieczny.

Oferujemy:
§ Stałe i stabilne zatrudnienie – dogodna forma umowy,
§ Atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od osiąganych wyników,
§ Niezbędne narzędzia pracy,
§ Przyjazną atmosferę w młodym zespole,
§ Możliwość rozwoju zawodowego w tym udział w szkoleniach zawodowych, możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych na kursach/szkoleniach.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@auto-mobil.pl . W tytule maila prosimy wpisać „handlowiec Wejherowo”.

W przesyłanych dokumentach prosimy umieścić poniższą klauzulę zgody RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji aktualne procesu rekrutacji oraz rekrutacji przyszłych, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W dowolnym momencie może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z: PUH AUTO-MOBIL Sp. z o. o., ul. Gdańska 17, 84-200 Wejherowo. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

Polisa samochodowa