godło automobil

Isuzu

Poznaj niezrównany poziom komfortu

Witamy w salonie Isuzu

ISUZU D-MAX zaprojektowano z myślą o takich jak Ty – żyjących aktywnie pasjonatach, którzy potrzebują samochodu zarówno do wypoczynku, jak i do pracy. To najwierniejszy kompan, z którym można z przyjemnością wybrać się w nieznane.

ISUZU D-Max doskonale trzyma się drogi dzięki nowoczesnej, wzmocnionej i usztywnionej konstrukcji, oraz udoskonaleniom w układzie przeniesienia napędu, kierowniczym i w zawieszeniu. Wszystko to zapewnia – wyjątkową w tej klasie pojazdów – stabilną i komfortową jazdę. W każdym terenie z przyczepą lub bez.

 

Najdłuższa gwarancja wśród pick-up’ów!

ISUZU D-MAX jest oferowany z 5-letnią gwarancją mechaniczną producenta, czym wyróżnia się spośród konkurentów. Tym samym ISUZU Automotive Polska potwierdza niezawodność sprzedawanych pick-up’ów marki ISUZU.

Okres obowiązywania gwarancji fabrycznej na Isuzu D-Max wynosi 5 lat od daty wydania pojazdu, z limitem 100 tysięcy kilometrów. Zdecydowanie wyróżnia to D-Maxa na polskim rynku pick-up’ów. Tak długi okres gwarancji oferowanej przez ISUZU potwierdza uznaną na świecie trwałość i niezawodność konstrukcji pick-upów ISUZU D-MAX.

Dodatkowo, pick-upy ISUZU D-MAX objęte są również 5-letnią gwarancją na powłokę lakierniczą oraz 12-letnią gwarancją na perforację korozyjną nadwozia.

15 stycznia 2020

Koła zimowe na RATY!

12 RAT 0%. Teraz jest najlepszy czas aby na najlepszych warunkach doposażyć swój samochód w nowe koła zimowe. Jeden zakup! 12 wygodnych rat! Komfortowa i bezpieczna jazda przez lata!

Czytaj więcej
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa