godło automobil

Wyprzedaż Hyundai 2020 już trwa!

27 października 2020

Wyprzedaż Hyundai 2020 już trwa!

Sprawdź ofertę wyprzedażową na nowe samochody Hyundai z roku produkcji 2020.

Dzięki atrakcyjnym upustom oraz premii za odkup Twojego obecnego samochodu można zyskać nawet do 14 000 zł korzyści.

Samochody Hyundai teraz dostępne są w atrakcyjnych cenach oraz z korzystnym finansowaniem dopasowanym do Twoich potrzeb.

Skorzystaj też z promocyjnego ubezpieczenia już od 2,99% ceny samochodu oraz 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów w standardzie.

W nowym modelu Tucson pojawiły się stylistyczne zmiany wybranych elementów nadwozia, udoskonalono gamę jednostek napędowych oraz rozbudowano wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. Teraz dostępny także z wersją wyposażenia N Line.

Hyundai KONA wyróżnia się jedyną w swoim rodzaju stylistyką. Awangardowy projekt, najnowocześniejsze technologie, do wyboru aż 4 rodzaje silników (spalinowy, diesel, hybrydowy lub elektryczny) – wszystko po to, abyś mógł dotrzeć do celu z uśmiechem na twarzy.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa i łączności, szeroka gama jednostek napędowych oraz elegancki wygląd, sprawią, że dzięki Nowemu i30 Wagon będziesz mógł przenieść się na wyższy poziom. Nowy i30 Wagon po raz pierwszy dostępny jest również w wersji N Line.

Hyundai i30 Hatchback to połączenie niepowtarzalnej stylistyki z najwyższym komfortem jazdy. Imponująca dynamika, nowoczesne systemy bezpieczeństwa i wygoda podróżowania. Teraz dostępny także z wersją wyposażenia N Line.

POZOSTAŁE MODELE DOSTĘPNE W WYPRZEDAŻY ROCZNIKA:

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM ZESPOŁEM SPRZEDAŻY:

Miłosz Becker – T: +48 727 575 003

Lucyna Wasylke – T: +48 727 575 043

Powrót do bloga
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa