Dziś już nie trzeba koniecznie kupować nowego samochodu aby nim jeździć! 
Zapraszamy do zapoznania się z możliwością skorzystania z atrakcyjnych ofert wynajmu długoterminowego lub abonamentu.

Usługi te realizowane są przez renomowane instytucje finansowe ściśle współpracujące z producentami samochodów znajdujących się w naszej ofercie. Wystarczy jedna wizyta w naszym salonie, aby dokładnie zapoznali się Państwo z możliwościami, jakie daje Wam wykorzystanie tych niezwykle popularnych obecnie metod pozyskania nowego samochodu.

Abonament – auta na wynajem

Nie trzeba kupować auta, aby móc się nim poruszać. Co mamy na myśli? Istnieje inna możliwość – długoterminowy wynajem samochodów. W naszej ofercie najmu lub abonamentu znajdują się sprawdzone marki i zróżnicowane modele, tak aby każdy znalazł auto dopasowane do jego potrzeb. Abonament i wynajem długoterminowy samochodów to właściwie te same usługi.

Czym jest wynajem długoterminowy aut?

Wynajem długoterminowy samochodu to jedna z możliwych form finansowania auta. Polega ona na jego dzierżawie przez wyznaczony w umowie najmu czas. Do najemcy należy spłata wyznaczonych rat przez cały okres wynajmu samochodu. Rolą wynajmującego jest realizacja wszelkich zadań i pokrycie kosztów związanych z jego utrzymaniem. Swoją formą przypomina on leasing operacyjny i konieczności wykupienia pojazdu po okresie najmu.
Z wynajmu długoterminowego i abonamentu mogą korzystać zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Usługi te realizują renomowane instytucje finansowe, które współpracują z producentami samochodów, znajdujących się w naszej ofercie wynajmu.
Podsumowując, najem długoterminowy pozwala najemcy dysponować autem według uznania, jednak pojazd nadal jest własnością firmy wynajmującej. Po zakończeniu obowiązywania umowy istnieje możliwość, ale nie konieczność jego wykupu.

Auta na wynajem – na co zwrócić uwagę?

Na ceny wynajmu długoterminowego ma wpływ model samochodu oraz jego rocznik. Należy także pamiętać, że podczas podpisywanej umowy zostaje wpisany w nią maksymalny roczny przebieg pojazdu. Jego przekroczenie to dodatkowy koszt, który trzeba będzie uiścić wynajmującemu.
Kolejna rzeczą, na którą kierowca powinien zwrócić uwagę, jest to, czy firma wypożyczająca samochód oczekuje wkładu własnego/ W naszej ofercie nie wymagamy jego realizacji, ale czasami może być wymagane zapłacenie 5-10 proc. wartości pojazdu. Zalecamy także sprawdzić następujące warunki umowy:

 • czy auto może być prowadzone przez innego kierowcę niż tego, który był stroną umowy,
 • czy istnieją ograniczenia dotyczące użytkowania samochodu – np. palenia papierosów lub przewożenia zwierząt,
 • jak wygląda kwestia wyjazdu autem za granicę,
 • czy wynajmujący auto zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w trakcie obowiązywania umowy.

Zalety długoterminowego wynajmu aut

Pomimo opisanych powyżej ograniczeń wynajem długoterminowy auta w Automobil to przede wszystkim wiele korzyści:

 • brak konieczności dokonania wpłaty własnej,
 • możliwość wynajmu na okres od 2 do 5 lat,
 • oferty na auta do 2 roku eksploatacji,
 • ubezpieczenie samochodu wliczone w cenę najmu,
 • przeglądy, drobne naprawy i serwis również w cenie wynajmu pojazdu,
 • darmowy zestaw opon i koszt ich wymiany,
 • zerowe ryzyko utraty wartości pojazdu,
 • indywidualnie dobrana oferta.

Wystarczy jedna wizyta w naszym salonie, aby dokładnie zapoznali się Państwo z możliwościami, jakie daje Wam wykorzystanie tych niezwykle popularnych obecnie metod pozyskania nowego samochodu. Auto w wynajmie długoterminowym to komfort, przejrzyste warunki umowy oraz bezpieczeństwo dzięki stałej opiece firmy wynajmującej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami finansowo-ubezpieczeniowymi. Osoby te pomogą Państwu w wyborze najlepszego sposobu sfinansowania nowego samochodu. Zapraszamy.

Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

  Polisa samochodowa