godło automobil

O nas

Poznaj nasz salon

Prezes zarządu Łukasz Knurek

Multi-salon

Dajemy Ci możliwość wyboru spośród aż dziewięciu marek samochodów: Hyundai, Ram, Dodge, Alfa Romeo, Jeep, Isuzu, Fiat Professional, Iveco oraz kampery marki Benimar. Do tego oferujemy szereg usług dodatkowych tj. finansowania, ubezpieczenia, serwis mechaniczny i blacharsko – lakierniczy, sprzedaż części i akcesoriów, badania techniczne. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i pasja, którą dla nas jest motoryzacja, sprawiają, że auto od nas, to auto z dobrej ręki.

Wejherowo, ul. Gdańska 17 – zobacz na mapie

Kompleksowo i wygodnie

U nas załatwisz wszystko w jednym miejscu – począwszy od finansowania i zakupu samochodu – nowego bądź używanego, a skończywszy na zakupie części i ewentualnej naprawie. Zrealizujesz swoje marzenia o nowym pojeździe dzięki naszym doradcom handlowym, którzy dobiorą atrakcyjną formę finansowania oraz zaoferują w promocyjnej cenie ubezpieczenie w pakiecie dealerskim. Zrobisz badanie techniczne swojego samochodu, napijesz się dobrej kawy podczas przeglądu auta w naszym serwisie, a w przypadku szkody komunikacyjnej nie będziesz się niczym martwił – nasi pracownicy załatwią za Ciebie wszelkie formalności z towarzystwem ubezpieczeniowym i naprawią Twój samochód, a Ty otrzymasz auto zastępcze. A gdy już będziesz chciał wymienić swój samochód na nowy, stare auto przyjmiemy w rozliczeniu.

Profesjonalnie i z uśmiechem

Nasi pracownicy są na bieżąco szkoleni i posiadają wysokie kwalifikacje. Pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego modelu samochodu i poprowadzą przez cały proces jego zakupu. Zadzwonią, gdy będzie kończyło się ubezpieczenie, wyślą smsa, gdy będzie zbliżał się termin kolejnego badania technicznego. Dla naszej firmy proces zakupu auta nie kończy się w momencie jego wydania, ale trwa przez cały okres użytkowania.

Z zaangażowaniem w akcje społeczne

Dostrzegamy cudze potrzeby, wspieramy działalność kulturalną i sztukę, a także propagujemy wśród dzieci i młodzieży bezpieczeństwo na drogach. Sponsorujemy takie wydarzenia, jak festyny rodzinne podczas dni miejskich, zabawy dla dzieci w ZOO. Wspieramy działalność kulturalną Sceny Letniej na gdyńskiej plaży. Ważna jest dla nas także aktywność sportowa i rekreacja m.in. mecze koszykówki (Trefl Sopot), biegi (bieg Fiata), czy też jazda rowerowa (MTB Maraton).

Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa