godło automobil

Sprzedaż flotowa

Zadzwoń lub napisz, a my dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

AUTO-MOBIL FLOTA

Nasz dział sprzedaży flotowej Auto-Mobil zdobywał doświadczenie na rynku motoryzacyjnym w sprzedaży samochodów zarówno dostawczych, jak i osobowych już od 1990 roku. Nasze usługi świadczymy firmom małym, średnim, a także dużym przedsiębiorstwom. W naszym asortymencie posiadamy marki Hyundai, Ram, Dodge, Isuzu, Iveco oraz kampery Benimar.

Dla nas nie ma znaczenia, czy potrzebujesz kilku, a może kilkunastu samochodów do swojej floty! Niezależnie od sytuacji przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy specjalną, najkorzystniejszą ofertę na przejrzystych warunkach. Zagwarantujemy Ci przy tym dedykowane ceny wynikające z wyjątkowych warunków sprzedaży flotowej i naszego bogatego doświadczenia we współpracy z Klientem flotowym.

Dla nas najważniejszy jesteś Ty – zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje indywidualnie potrzeby i przestawiamy najkorzystniejsze możliwości.

Co możemy Ci zaoferować?

  • szeroki wachlarz marek i modeli z możliwością adaptacji do Twoich potrzeb,
  • fachowe dostosowanie oferty pod względem ekonomicznym, a także funkcjonalnym,
  • doradztwo oraz pomoc w pozyskaniu jak najkorzystniejszego finansowania (leasing, kredyt, wynajem), a także ubezpieczenia,
  • solidną, sprawdzoną i korzystną cenowo obsługę posprzedażową.

 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa