godło automobil

Całkowicie nowy Hyundai SANTA FE

Hyundai
19 lipca 2023

Całkowicie nowy Hyundai SANTA FE

Całkowicie nowy SANTA FE to SUV, który znajduje idealną równowagę między życiem w mieście a na łonie natury, radząc sobie ze wszystkimi wyzwaniami, od pokonywania wymagających tras w trakcie rodzinnych podróży po przygody na kempingach samochodowych. Dzięki większemu rozstawowi osi, obszernemu wnętrzu i tylnej przestrzeni przypominającej taras, nowy SANTA FE czerpie z zalet SUV-a, oferując większą wszechstronność niż kiedykolwiek wcześniej, a także najwyższej klasy doświadczenia dla Klientów.

Maksymalna wyrazistość dzięki mocnemu, niepowtarzalnemu wyglądowi nadwozia

Pudełkowaty kształt i charakterystyczna sylwetka nowego SANTA FE są pochodną długiego rozstawu osi i szerokiej tylnej klapy. Przód pojazdu sprawia poczucie majestatyczności dzięki wysokiej masce, reflektorom w kształcie litery H i wyrazistym błotnikom z ostrymi liniami. Reflektory w kształcie litery H współgrają z dolną częścią przodu w kształcie litery H, zwiększając wizualną spójność. Elementy stylistyczne w kształcie litery H stanowią nową interpretację emblematu „H” Hyundaia.

Duża tylna klapa i wygodna kabina zapewniają najlepszą w swojej klasie przestrzeń

Dzięki dużej ilości miejsca dla poszukiwaczy przygód i ich sprzętu, całkowicie nowe wnętrze SANTA FE oferuje obszerną przestrzeń życiową przystosowaną do swobodnego stylu życia na świeżym powietrzu. Duża klapa bagażnika po otwarciu tworzy z tyłu przestronną przestrzeń, które przypomina taras. W pełni składane siedzenia w drugim i trzecim rzędzie zapewniają wiodącą w swojej klasie przestrzeń. Wszystkie te atrybuty sprawiają, że użytkownicy mogą cieszyć się plenerowymi przygodami w najprostszy możliwy sposób.

Całkowicie nowy SANTA FE będzie miał swoją światową premierę w sierpniu na kanale Hyundaia w serwisie YouTube.
Powrót do bloga
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa