godło automobil

Hybrydowy Jeep Renegade i Compass już w naszym gdyńskim salonie!

15 października 2020

Hybrydowy Jeep Renegade i Compass już w naszym gdyńskim salonie!

Jeep® odkrywa na nowo napęd na cztery koła poprzez połączenie swoich wyjątkowych możliwości 4×4 z potężnym silnikiem elektrycznym.

Zużycie paliwa i emisja spalin zostały zmniejszone, a osiągi i bezpieczeństwo zwiększone. Co więcej, 4xe jest kluczem do otwarcia drzwi nowego świata mobilności, który zmienia sposób przeżywania prawdziwych przygód z Jeepem®.

Łatwe ładowanie.

Ładowanie akumulatora nowego Jeepa® 4xe Plug-in Hybrid jest proste, intuicyjne i wygodne dzięki pełnej gamie sposobów ładowania: podczas jazdy, jak w standardowej hybrydzie, oraz za pomocą gniazdka w domu lub w ogólnodostępnym punkcie ładowania. Zawsze łatwo i szybko.

Łatwe przemieszczanie się.

Jeep® 4xe zawsze ładuje akumulator w czasie jazdy dzięki nowym systemom, takim jak eCoasting i eBraking.
Ponadto, dzięki nowym usługom i dedykowanym systemom możesz łatwo doładować akumulator w każdym europejskim punkcie ładowania. Przemieszczanie się nigdy nie będzie problemem.

Łatwo być w kontakcie.

Nowy Jeep® 4xe Plug-In Hybrid jest wyposażony w innowacyjną technologię, która pozwala Ci być w kontakcie i obsługiwać swój pojazd oraz zaplanować ładowanie niezależnie od tego, gdzie jesteś.

 

Łatwe ładowanie
Każdy Jeep® 4xe Plug-In Hybrid może automatycznie ładować akumulator w czasie jazdy. Ponadto, Jeep® 4xe ma wiele możliwości ładowania z gniazdka, które są intuicyjne, wszechstronne i proste w użyciu w każdej sytuacji. Ładowanie baterii jest łatwe i szybkie.

Kabel do ładowania
Nowy Jeep® 4xe Plug-In Hybrid jest standardowo wyposażony w kabel do ładowania umożliwiające pełne naładowanie akumulatora za pomocą zwykłego gniazdka. Czas pełnego naładowania akumulatora od zera to mniej niż 4 godziny.

easyWallbox
Naładuj akumulator szybciej. Nowy easyWallbox (dostępny na życzenie ) jest inteligentną i intuicyjną ładowarką, którą można łatwo zamontować w domu bez pomocy elektryka. Dzięki prostej konfiguracji easyWallbox będzie wiedział ile energii jest wykorzystywane przez urządzenia domowe i odpowiednio dostosuje moc ładowania, tak aby uniknąć przeciążenia sieci. Jest również w stanie zapisywać i wykorzystywać dane poprzednich cyklów, aby zoptymalizować proces ładowania.

 

 

Naturalnie odpowiedzialny
Nowa technologia na pokładzie 4xe Plug-In Hybrid posiada standardową 8-letnią gwarancję na akumulator, najlepszą w swojej kategorii.
Istnieje też opcja przedłużenia gwarancji o kolejne 3 lata.
Standardowa gwarancja akumulatora to 8 lat i 160 tys. kilometrów. Do 5 lat gwarancji na pojazd.

Zapraszamy na indywidualne prezentacje oraz jazdy testowe w naszym salonie w Gdyni.
Umów się na dogodny dla Ciebie termin – tel. +48 727 575 024

Powrót do bloga
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa