godło automobil

Hyundai rusza z kampanią: Bezpieczne dziecko. Foteliki do samochodu dla dzieci i inne akcesoria od Hyundai

26 września 2022

Hyundai rusza z kampanią: Bezpieczne dziecko. Foteliki do samochodu dla dzieci i inne akcesoria od Hyundai

Fotelik do auta dla dzieci to niezbędny przedmiot, kiedy przewozimy małego Pasażera. Bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy są bezcenne – zwłaszcza najmłodszych! Jako autoryzowany salon Hyundai startujemy z kampanią “Bezpieczne Dziecko”, która pozwoli Ci zabezpieczyć i umilić podróż Twoim pociechom za pomocą szerokiej gamy oryginalnych produktów Hyundai – teraz po wyjątkowej, promocyjnej cenie! Wśród nich foteliki dla dzieci do samochodu oraz rozmaite akcesoria, dzięki którym każda podróż będzie dla nich bezpieczna, wygodna i atrakcyjna.

Czego dotyczy kampania bezpieczne dziecko?

Jesień to czas codziennych podróży z naszymi dziećmi – zawozimy i odwozimy je nie tylko do przedszkola i szkoły, lecz także na treningi, korepetycje i inne zajęcia dodatkowe. Najwięcej czasu w aucie spędzamy w godzinach szczytu – zwykle korkach i stresie. Dzieci źle znoszą takie podróże – bardzo szybko się nudzą, domagają się uwagi i nie radzą sobie ze swoimi emocjami, dlatego często próbują odpinać pasy i wydostać się z siedzenia. Jeśli do tego wszystkiego dochodzi jeszcze niewygodny fotelik, podróż staje się dla małego Pasażera prawdziwym utrapieniem – a tym samym i dla jego rodzica.

To dlatego tak ważne jest, by planując przewożenie malucha, skupić się na jego najwyższym bezpieczeństwie i komforcie. Absolutną podstawą jest odpowiedni fotelik do auta dla dzieci, który zapewni mu ochronę i wygodę. Warto zaopatrzyć się również w dodatkowe akcesoria, takie jak osłona pod fotelik czy dodatkowe lusterko wsteczne, a także organizery na oparcia, które pozwolą maluchowi zabrać tablet i ulubione zabawki.

Wszystkie te produkty oferuje kampania Bezpieczne Dziecko – we wrześniu ze specjalnym rabatem 20%! W ofercie znajdziesz niezwykle wygodne foteliki dla dzieci do samochodu marki Hyundai oraz inne akcesoria, które umilą im podróż.

Foteliki dla dzieci do samochodu i inne akcesoria

Kampania Bezpieczne Dziecko oferuje przede wszystkim wyjątkowe foteliki dla dzieci do samochodu:

  • fotelik dla dzieci Reboarder 360 – pozwala on na pełną rotację 360°, a co za tym idzie, niezwykłą łatwość wchodzenia i wychodzenia dziecka. Posiada też uniwersalne mocowanie, dzięki czemu możesz wozić swoje dziecko na przednim siedzeniu pasażera, tyłem do kierunku jazdy
  • fotelik do auta dla dzieci Premium Isofix – wyposażony w zestaw instalacyjny niezbędny do montażu oraz w wygodne podłokietniki, które wspierają prawidłową pozycję Twojego dziecka

Oba foteliki wyposażone są w regulowane oparcie, regulowany zagłówek, dodatkową osłonę głowy, dodatkową poduszkę na pasy, a także wzmocnione zabezpieczenia boczne.

Kampania Bezpieczne Dziecko obejmuje swoją promocją również takie akcesoria jak: podwyższenie siedziska, osłony pod fotelik Premium oraz Basic, dodatkowe lusterko wsteczne, a także organizery na oparcia tylnych foteli – wraz z uchwytem na iPad’a.

Czas trwania promocji

Promocja 20% na foteliki dla dzieci do samochodu oraz inne akcesoria obowiązuje do 30 września 2022 r. To idealny czas, by zapewnić sobie i swojemu dziecku wygodną i bezpieczną podróż.

Bo zadbane dziecko w samochodzie to zadbany kierowca. Kiedy Twoje dziecko jest odprężone, Ty możesz w spokoju skupić się na drodze!

Powrót do bloga
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa