godło automobil

IONIQ 5. Futurystyczny samochód koncepcyjny.

Hyundai
25 lutego 2021

IONIQ 5. Futurystyczny samochód koncepcyjny.

Światowa premiera – 23 lutego 2021 roku.

Mobilność przyszłości właśnie nadeszła i staje się częścią codziennego życia. Dzięki kultowemu, czystemu wzornictwu, ekscytującym innowacjom technologicznym i niezrównanemu komfortowi, w pełni elektryczny IONIQ 5 zapewni Ci zupełnie nowe doświadczenia.

Dzięki nowemu modelowi IONIQ 5 mobilność nie będzie już tylko nadchodzącą przyszłością, ale rzeczywistością codziennego życia. Ten futurystyczny SUV elektryczny zapewni Ci pełną kontrolę, pomagając zdecydować o Twoim stylu życia oraz jaki będziesz miał wpływ na otaczający świat.

Unikalny wygląd zewnętrzny IONIQ-a 5 charakteryzuje się czystymi i ostrymi liniami, tworzącymi elegancki i wyrafinowany wygląd. Precyzyjnie wymodelowane powierzchnie i kształty nadają mu kanciastego, niemal geometrycznego wygląd. Ponadto projektanci Hyundaia zastosowali najnowocześniejsze światła 'Parametric Pixel’ z przodu i z tyłu. Ten wyjątkowy element projektu ma zostać zastosowany także w kolejnych modelach submarki IONIQ.

Światła inspirowane pikselami. Dobrze widzieć oraz być widocznym – to nasze priorytety. A dzięki lampom LED o strukturze klejnotów z 256 sześciennymi pikselami, na pewno będziesz przyciągał spojrzenia.

Wewnątrz modelu IONIQ 5 znajdują się zupełnie nowe elementy: większa płaska podłoga, regulowane przednie fotele, które można całkowicie odchylić do tyłu oraz elastyczna konsola środkowa, którą można przesuwać po całej kabinie, zapewniają niezwykłe wrażenia.

Fotele relaksacyjne? Ciesz się najwyższym komfortem dzięki dwóm całkowicie odchylanym fotelom relaksacyjnym z przodu. Odchyl się do tyłu, aby odpocząć podczas ładowania – za pomocą jednego przycisku.

Przesuwana konsola centralna – Dostosuj układ wnętrza do swoich potrzeb. Konsolę środkową można przesunąć z powrotem na tylne siedzenia, aby dzieci mogły używać jej jako stołu piknikowego lub biurka.

Cyfrowy kokpit z dwoma ekranami. 12,3-calowy ekran dotykowy jest płynnie zintegrowany z 12,3-calowym zestawem wskaźników, co zapewnia zaawansowany technologicznie wygląd. Dzięki temu masz zawsze łatwy dostęp do wszystkich funkcji związanych z jazdą, bezpieczeństwem i rozrywką.

Dzięki zapierającej dech w piersiach dynamice jazdy, przyspieszeniu samochodu sportowego i opcjonalnemu napędowi na wszystkie koła, ten przełomowy elektryczny SUV zapewnia ekscytujące osiągi. Zbudowany na nowoczesnej platformie, która jest jak technologiczny kamień milowy w erze ekspansji pojazdów elektrycznych.

Powrót do bloga
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa