godło automobil

Iveco Daily naładowany możliwościami

Iveco
24 stycznia 2023

Iveco Daily naładowany możliwościami

Nie ma rzeczy niemożliwych do zmieszczenia w IVECO Daily – najczęściej wybieranym rozwiązaniu na rynku w segmencie do 7,2 tony*. Zaufaj mocnej konstrukcji, wszechstronności i wytrzymałości w wydaniu premium. Ruszaj w drogę z Kompleksowym Rozwiązaniem Transportowym od IVECO . Teraz kontrakt serwisowy otrzymasz w promocyjnej cenie.

Co zyskujesz dzięki Kompleksowemu Rozwiązaniu Transportowemu od IVECO?

 

IVECO Daily – niezawodny, komfortowy, sprawdzony przez miliony klientów na całym świecie pojazd dostawczy
IVECO Daily jest wyposażone w fotele z pianką zapamiętującą kształt, dostępny z zaawansowanymi usługami łączności IVECO ON, w tym z cyfrowym asystentem kierowcy IVECO DRIVER PAL** oraz automatyczną skrzynią biegów Hi-Matic. Do wyboru są dwa wydajne silniki – 2,3l oraz 3l.

Spokojną głowę dzięki kontraktowi serwisowemu
Przygotowaliśmy dla Ciebie kontrakty serwisowo-naprawcze, które możesz dopasować do swojego trybu pracy i potrzeb. W ramach kontraktów proponujemy między innymi: pakiet przeglądów, przedłużoną ochroną serwisową, a także wymianę w przypadku awarii wybranych części i układów.


Szeroki wachlarz usług online
Dzięki rozbudowanym usługom łączności IVECO ON możesz śledzić swój pojazd w ramach zakończonych tras, na bieżąco sprawdzać raporty dotyczące poziomu spalania, stylu jazdy kierowcy, a także bezpieczeństwa na trasie. Zdalny monitoring Twojego pojazdu zaoszczędzi Ci czas poprzez minimalizację zbędnych przestojów.

Finansowanie fabryczne IVECO Capital
Wybierz korzystny leasing lub pożyczkę w finansowaniu fabrycznym IVECO Capital. Atrakcyjna oferta i szybka decyzja – a wszystko podczas wizyty u Autoryzowanego Dealera IVECO.

Powrót do bloga
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa