godło automobil

Jeep GLADIATOR już w naszym gdyńskim salonie!

Jeep
22 stycznia 2021

Jeep GLADIATOR już w naszym gdyńskim salonie!

Debiut najnowszego Gladiatora – pickupa z legendarnym napędem Jeepa® 4×4.

 

Nowy model oznacza powrót marki Jeep® do segmentu pickupów po 28-letniej nieobecności.

Ceny Gladiatora, dostępnego w dwóch podstawowych wersjach wyposażenia Sport i Overland, oraz w premierowej

Launch Edition rozpoczynają się od 289 000 zł.

100% pickup: Gladiator oferuje większą praktyczność w porównaniu do możliwości kultowego Wranglera, dzięki podwójnej kabinie pasażerskiej i długiej na

153 cm skrzyni ładunkowej.

100% Jeep®: legendarne zdolności terenowe, m.in. dzięki systemowi Selec-Trac 4×4, osiom Dana 44 trzeciej generacji oraz oponom terenowym.

 

3,0-litrowy silnik MultiJet V6, spełniający normę emisji Euro 6D Final, o mocy 264 KM i momencie obrotowym 600 Nm zapewnia bardzo dobre osiągi i elastyczność.

 

 

Zaawansowane rozwiązania technologiczne dotyczące bezpieczeństwa i systemów multimedialnych obejmują przednią kamerę terenową (dostępną po raz pierwszy w modelu Jeepa®), zapewniającą lepszą widoczność podczas jazdy po zwykłych drogach i w terenie; nagłośnienie Premium Alpine z subwooferem i przenośnym głośnikiem bezprzewodowym, który może być ładowany podczas jazdy, a poza tym jest w pełni wodoodporny i pyłoszczelny; czwartej generacji system multimedialny Uconnect™ z aplikacjami Apple CarPlay i Android Auto oraz do wyboru ekran dotykowy 7- lub 8,4-calowy; w standardzie tylna kamera cofania ParkView z dynamiczną siatką oraz systemem monitorowania martwego pola (Blind Spot Monitoring) z wykrywaniem obiektów na drodze cofania (Rear Cross Path detection), system ostrzegania przed kolizją z przodu (Forward Collision Warning Plus) z autonomicznym hamowaniem oraz adaptacyjny tempomat z funkcją Stop.

W 100% skomunikowany ze światem, dzięki dostępnemu w standardzie Uconnect™ Box, który oferuje zaawansowaną łączność w samochodzie za pośrednictwem usług Uconnect™ Services, stworzonych, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort. Aplikacja My Uconnect umożliwia Klientom kontrolowanie swojego samochodu o każdej porze i w każdym miejscu.

Zapraszamy na jady testowe – Gdynia, ul. Wielkopolska 241 

Tel: +48 727 575 024

 

 

Powrót do bloga
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa