godło automobil

Nowość od marki Hyundai – Nexo zasilany ogniwami wodorowymi!

Hyundai
14 października 2021

Nowość od marki Hyundai – Nexo zasilany ogniwami wodorowymi!

Hyundai NEXO wyposażony w rewolucyjny układ ogniw paliwowych jest zwiastunem przyszłości motoryzacji. Bezemisyjny SUV wykorzystuje jako paliwo wodór, a dzięki udoskonaleniu systemów zastosowanych w modelu ix35 Fuel Cell, uzyskano jeszcze lepsze przyspieszenie i moc oraz niższe zużycie paliwa.

Hyundai dba o czyste powietrze. Jedynym produktem spalania wytwarzanym przez nowego  NEXO jest para wodna. Co więcej, podczas jazdy samochód filtruje i oczyszcza powietrze. Oznacza to, że obniża zanieczyszczenie powietrza drobnymi pyłami. Powietrze przefiltrowane przez bardzo skuteczny filtr powietrza jest w 99,9% wolne od cząstek stałych. Na centralnym ekranie dotykowym wyświetlana jest osiągnięty poziom oczyszczenia powietrza oraz redukcji emisji CO2.

Nawet wygląd Nexo jest inspirowany naturą. Czyste, aerodynamiczne linie sprawiają, że nowy NEXO wyróżnia się wśród innych pojazdów. Nadwozie budzi skojarzenia z płynącym strumieniem wody, która jest jedynym produktem podczas zużycia paliwa.

Wyposażony w szeroką gamę zaawansowanych systemów łączności i wygodnych funkcji, Nexo umożliwia łatwy dostęp do wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne.

 

Powrót do bloga
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa