godło automobil

Nowy elektryczny Hyundai IONIQ 5 już w naszym salonie!

Hyundai
6 sierpnia 2021

Nowy elektryczny Hyundai IONIQ 5 już w naszym salonie!

IONIQ 5 – Piękno elektrycznej innowacji.

Dzięki zapierającej dech w piersiach stylistyce i dynamice jazdy, a także 800-woltowemu akumulatorowi zapewniającemu ultraszybkie ładowanie, ten przełomowy elektryczny CUV zapewnia ekscytujące osiągi i zasięg, aż do 686 KM.  IONIQ 5 został zbudowany na najnowocześniejszej platformie, która jest niczym innym jak technologicznym kamieniem milowym w erze ekspansji pojazdów elektrycznych.

Co ważne:
Hyundai IONIQ 5 już teraz od 162 900 zł brutto w programie „Mój Elektryk”. Dzięki dofinansowaniu można uzyskać aż do 27 000 zł !

Ceny nowego IONIQ 5 zaczynają się od 189 900 zł ( nie uwzględniając programu „Mój elektryk” ).

 

Czym jest pojazd elektryczny IONIQ 5?

IONIQ 5 to tak zwany akumulatorowy pojazd elektryczny lub w skrócie BEV. Pojazdy całkowicie elektryczne, takie jak IONIQ 5, nie wykorzystują żadnego paliwa palnego, a zatem nie emitują spalin z rury wydechowej. A ponieważ nie mają sprzęgła ani przekładni, koszty eksploatacji są niższe – a ruszanie spod świateł jest szybkie dzięki dużej ilości chwilowego momentu obrotowego. To płynne i szybkie przyspieszenie zapewnia bardzo dynamiczną i ekscytującą jazdę.

Brak wymiany oleju oznacza mniej konserwacji.
Pojazdy elektryczne kosztują mniej w utrzymaniu, ponieważ nie potrzebują zbiornika oleju, układu przekładniowego ani katalizatora – co oznacza niższe koszty konserwacji i koniec z wymianą oleju.

Natychmiastowe przyspieszenie z dreszczykiem emocji.
Błyskawicznie po starcie, pokochasz bardzo sportowe przyspieszenie. IONIQ 5 przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,2 sekundy w wersji z dwoma silnikami, napędem na wszystkie koła i akumulatorem 72,6 kWh.

Jeśli masz pytania odnośnie tego modelu skontaktuj się z nami lub odwiedź salon w Wejherowie przy ulicy Gdańskiej 17.

 

 

Powrót do bloga
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa