godło automobil

Nowy koncept SUVa Premium od marki Jeep – Grand Wagoneer.

4 września 2020

Nowy koncept SUVa Premium od marki Jeep – Grand Wagoneer.

Wczoraj odbyła się premiera nowego konceptu SUVa Premium od #Jeep – przestawiamy: Grand Wagoneer.

Zakorzeniony w dziedzictwie marki Jeep, Wagoneer stworzy portfolio pojazdów, które na nowo mają zdefiniować „American Premium” i zapewnić wyjątkowe doświadczenia.

Wagoneer będzie oferował najmocniejsze, innowacyjne, autentyczne samochody o designie i technologii klasy Premium przeznaczone dla nowego, specyficznego i bardziej zamożnego grona Klientów.

Nowy koncept Grand Wagoneer wyposażony w najnowocześniejsze funkcje i technologie, emanuje amerykańskim rzemiosłem i dziedzictwem.

Oszałamiająca stylistyka nadwozia i przestronne, bardzo komfortowe wnętrze konceptu Grand Wagoneer, dają wyobrażenie o tym, jak może wyglądać produkowany samochód.
Koncept Grand Wagoneer obejmuje zaawansowany elektryczny układ napędowy, przywodzący na myśl wyrafinowanie i przyjemność z jazdy na drogach i w terenie, najlepsze możliwości jazdy 4×4 oraz bez emisyjną i niemal bezgłośną jazdę.

Troszkę historii: Stworzony w Ameryce w 1962 roku Wagoneer przekształcił się w 1984 roku w Grand Wagoneer, szczycąc się niespotykanymi w owych czasach cechami SUV-a Premium.

Co ważne, produkcja Wagoneera i Grand Wagoneera ma rozpocząć się w przyszłym roku niedaleko Detroit.
Zobacz galerię:

Powrót do bloga
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa