godło automobil

Nowy model Hyundai KONA

Hyundai
18 lipca 2023

Nowy model Hyundai KONA

KONA nowej generacji oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wygody oraz wiodący w swojej klasie zasięg.

Zapewnia jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów technologii i funkcji w segmencie B-SUV, w tym najszerszą gamę układów napędowych.

Design zaprojektowany z myślą o napędzie elektrycznym.

Tym razem Hyundai odszedł od konwencjonalnego procesu projektowania od wersji benzynowej do elektrycznej i zastosował proces odwrotny – zaczeliśmy od wersji elektrycznej, łącząc czysty, charakterystyczny przód z aerodynamicznymi, płynnymi liniami. Zaowocowało to futurystycznym nadwoziem, który podkreśla charakter SUV-a, zapewniając wytrzymałe i dynamiczne wrażenie.

Większy i odważniejszy.

Aby zapewnić maksymalną przestrzeń życiową, nowa KONA ewoluowała – stała się bardziej wytrzymała, szersza i dłuższa, ale nadal nie tracąc nic ze swojego kultowego charakteru.

Wyznaczanie nowych standardów.

Nowy Hyundai KONA wyznacza nowe standardy w segmencie subkompaktowych SUV-ów dzięki imponującej gamie najnowocześniejszych inteligentnych technologii. Ciesz się niezawodną łącznością i inteligentnymi funkcjami, wspieranymi przez najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.

Inteligentna technologia dla wersji elektrycznej.

Dzięki znakomitej gamie zaawansowancyh technologii i inteligentnym funkcjom zwiększającym wygodę, zupełnie nowy KONA Electric wstrząsa swoim segmentem. Od autonomicznej jazdy poziomu 2 i zdalnego asystenta parkowania, aż po technologię Vehicle-to-Load i wyświetlacz przezierny Head-up – masz do dyspozycji najnowsze i najlepsze funkcje.

 

Umów się na jazdę testową z jednym z naszych doradców.

Wejherowo, ul. Gdańska 17

 

 

Powrót do bloga
Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa