godło automobil

Fiat Professional

Doskonałe rozwiązania dla biznesu. Teraz w okazjonalnej ofercie leasingu.

Witaj w salonie Fiat Professional

Sprawdź nasze oferty w serwisach:

Fiat Professional to marka specjalizująca się w produkcji aut dostawczych. Marka została stworzona w roku 2007 i od początku swojej historii należy do koncernu FCA Fiat Chrysler. Najpopularniejszymi modelami podlegającymi marce Fiat Professional to Fiat Ducato (w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych znany jako RAM ProMaster) i Fiat Doblò. W ofercie Fiat Professional na wyróżnienie zasługuje również model Fiat Fiorino oraz Fiat Panda Van — powiększona wersja komfortowego samochodu osobowego, który świetnie sprawdza się do poruszania po mieście.

12 lutego 2020

Promocja serwisowa Fiat i Fiat Professional

Akcja promocyjna wyłącznie w AUTORYZOWANYM SERWISIE W WEJHEROWIE (ul. Gdańska 17). Akcja nie obejmuję Serwisu Auto-mobil w Gdyni. Czas trwania promocji: 17.02.2020 do 31.05.2020.

Czytaj więcej
15 stycznia 2020

Koła zimowe na RATY!

12 RAT 0%. Teraz jest najlepszy czas aby na najlepszych warunkach doposażyć swój samochód w nowe koła zimowe. Jeden zakup! 12 wygodnych rat! Komfortowa i bezpieczna jazda przez lata!

Czytaj więcej
25 listopada 2019

BLACK WEEK dla profesjonalistów w salonie Auto-Mobil!

Black Week dotyczy marek: Alfa Romeo, Jeep, Hyundai, Fiat Professional oraz Iveco. Czas trwania promocji: 25 - 30 listopada 2019 roku.

Czytaj więcej

Fiat Professional - Poznaj nasz zespół

Salon Wejherowo

Skontaktuj się

Poradzimy w kwestii zakupu samochodu oraz serwisu!

    Polisa samochodowa